Focus

Rooster

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
do donderdag 09:15 09:45 Dreumesdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
1-3 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 09:15 09:45 Dreumesdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
1-3 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:00 10:45 Peuterdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:00 10:45 Peuterdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:45 11:30 Peuterdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:45 11:30 Peuterdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
vr vrijdag 14:45 15:30 Peuterdans
van 01-11-2019
tot 13-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Peuterdans
van 20-12-2019
tot 14-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Kim Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
wo woensdag 08:45 10:00 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Advanced
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 10:00 11:15 Hatha Yoga in English
van 30-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
14-88 jaar
Kristyn Studio 1
wo woensdag 10:15 11:30 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Beginners
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 20:15 21:30 Yoga Mix
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Alle niveaus
16+
Kristyn Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Basic
4 privé-lessen van & een uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveas
18+
Kim Studio 1
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Standaard
6 prive-lessen van een uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveaus
18+
Kim Studio 1
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Uitgebreid
8 privé-lessen van één uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveaus
18+
Kim Studio 1
wo woensdag 08:45 10:00 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Advanced
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 10:15 11:30 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Beginners
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 20:15 21:30 Yoga Mix
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Alle niveaus
16+
Kristyn Studio 1
do donderdag 09:30 10:30 Yoga 50+
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
50+
Jacobien Studio 2
do donderdag 11:00 12:00 Yoga 50 plus
Bij voldoende aanmeldingen start de cursus op de do ochtend
van 21-11-2019
tot 12-12-2019
Beginners
50+
Jacobien Studio 1
do donderdag 11:00 12:00 Stoelyoga
Stoelyoga voor senioren op de donderdag ochtend
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Beginners
50+
Jacobien Studio 2
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Basic
4 privé-lessen van & een uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveas
18+
Kim Studio 1
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Standaard
6 prive-lessen van een uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveaus
18+
Kim Studio 1
ma maandag 09:00 09:00 Openingsdans - Uitgebreid
8 privé-lessen van één uur
van 01-08-2019
tot 04-07-2020
Alle niveaus
18+
Kim Studio 1
wo woensdag 08:45 10:00 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Advanced
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 10:00 11:15 Hatha Yoga in English
van 30-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
14-88 jaar
Kristyn Studio 1
wo woensdag 10:15 11:30 Hatha Yoga in English
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Beginners
16+
Kristyn Studio 1
wo woensdag 20:15 21:30 Yoga Mix
van 18-12-2019
tot 12-02-2020
Alle niveaus
16+
Kristyn Studio 1
do donderdag 09:15 09:45 Dreumesdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
1-3 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 09:15 09:45 Dreumesdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
1-3 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 09:30 10:30 Yoga 50+
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
50+
Jacobien Studio 2
do donderdag 10:00 10:45 Peuterdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:00 10:45 Peuterdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:45 11:30 Peuterdans
van 31-10-2019
tot 12-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 10:45 11:30 Peuterdans
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Astrid Studio 2
do donderdag 11:00 12:00 Yoga 50 plus
Bij voldoende aanmeldingen start de cursus op de do ochtend
van 21-11-2019
tot 12-12-2019
Beginners
50+
Jacobien Studio 1
do donderdag 11:00 12:00 Stoelyoga
Stoelyoga voor senioren op de donderdag ochtend
van 19-12-2019
tot 13-02-2020
Beginners
50+
Jacobien Studio 2
vr vrijdag 14:45 15:30 Peuterdans
van 01-11-2019
tot 13-12-2019
Alle niveaus
2-4 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Peuterdans
van 20-12-2019
tot 14-02-2020
Alle niveaus
2-4 jaar
Kim Studio 1

Lessen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
di dinsdag 15:30 17:30 Musical Klas
Alle niveaus
8-12 jaar
Francesco Studio 1
wo woensdag 15:15 16:00 Kleuterballet
Beginners
4-5 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 16:00 17:00 Ballet
Beginners
6-7 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 17:00 18:00 Ballet
Beginners
8-10 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 18:00 19:00 Acro Jazz
Beginners
6-12 jaar
Hille Studio 1
wo woensdag 18:00 19:00 Ballet
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 19:15 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 20:00 Acro Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Hille Studio 1
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Carmen Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Kleuterballet
Beginners
4-5 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 15:30 16:30 Kidsswing
Beginners
6-7 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 15:45 16:45 Ballet
Intermediate
6-7 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Beginners
8-12 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 16:45 17:45 Ballet
Intermediate
8-10 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 17:45 18:45 Ballet
Gevorderd
9-11 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 18:45 19:45 Ballet
Intermediate
10-12 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 19:45 20:00 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
za zaterdag 08:45 09:30 Kleuterdans
Beginners
4-5 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 09:45 10:45 Hip Hop
Beginners
8-12 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 10:45 11:45 Modern
Alle niveaus
8-12 jaar
Carmen Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
di dinsdag 15:30 17:30 Musical Klas
Alle niveaus
8-12 jaar
Francesco Studio 1
di dinsdag 16:30 19:00 Musical Klas
Alle niveaus
13-17 jaar
Francesco Studio 1
di dinsdag 17:15 18:30 Ballet
Gevorderd
13-16 jaar
Saskia Studio 2
di dinsdag 18:30 18:45 Spitzen
Gevorderd
13-16 jaar
Saskia Studio 2
di dinsdag 18:45 20:00 Ballet
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 20:00 20:15 Spitzen
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 20:15 21:15 Ballet
Beginners
16+
Kim Studio 2
di dinsdag 21:15 22:15 Modern
Beginners
16+
Kim Studio 2
wo woensdag 17:00 18:00 Ballet
Beginners
8-10 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 18:00 19:00 Acro Jazz
Beginners
6-12 jaar
Hille Studio 1
wo woensdag 18:00 19:00 Ballet
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 19:15 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 20:00 Acro Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Hille Studio 1
wo woensdag 19:30 20:30 Body and Mind
Alle niveaus
16+
Johan Studio 2
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Carmen Studio 1
do donderdag 17:30 18:30 Freestyle Jazz
Alle niveaus
13-17 jaar
Carmen Studio 1
do donderdag 18:30 20:00 Modern
Intermediate
16+
Carmen Studio 1
vr vrijdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Beginners
8-12 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 16:45 17:45 Ballet
Intermediate
8-10 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 17:45 18:45 Ballet
Gevorderd
9-11 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 18:45 19:45 Modern
Beginners
13-17 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 18:45 19:45 Ballet
Intermediate
10-12 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 19:45 20:00 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 20:00 21:00 Ballet
Intermediate
16+
Saskia Studio 2
za zaterdag 09:45 10:45 Hip Hop
Beginners
8-12 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 10:45 11:45 Modern
Alle niveaus
8-12 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 12:00 13:00 Hip Hop
Alle niveaus
13-17 jaar
Carmen Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
di dinsdag 18:45 20:00 Ballet
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 19:00 20:00 Freestyle Jazz
Alle niveaus
18+
Francesco Studio 1
di dinsdag 20:00 20:15 Spitzen
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 20:00 21:30 Freestyle Jazz
Gevorderd
18+
Francesco Studio 1
di dinsdag 20:15 21:15 Ballet
Beginners
16+
Kim Studio 2
di dinsdag 21:15 22:15 Modern
Beginners
16+
Kim Studio 2
wo woensdag 19:30 20:30 Body and Mind
Alle niveaus
16+
Johan Studio 2
do donderdag 18:30 20:00 Modern
Intermediate
16+
Carmen Studio 1
do donderdag 20:00 21:00 Hip Hop
Beginners
18+
Carmen Studio 1
vr vrijdag 20:00 21:00 Ballet
Intermediate
16+
Saskia Studio 2
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
di dinsdag 15:30 17:30 Musical Klas
Alle niveaus
8-12 jaar
Francesco Studio 1
di dinsdag 16:30 19:00 Musical Klas
Alle niveaus
13-17 jaar
Francesco Studio 1
di dinsdag 17:15 18:30 Ballet
Gevorderd
13-16 jaar
Saskia Studio 2
di dinsdag 18:30 18:45 Spitzen
Gevorderd
13-16 jaar
Saskia Studio 2
di dinsdag 18:45 20:00 Ballet
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 19:00 20:00 Freestyle Jazz
Alle niveaus
18+
Francesco Studio 1
di dinsdag 20:00 20:15 Spitzen
Gevorderd
16+
Saskia Studio 2
di dinsdag 20:00 21:30 Freestyle Jazz
Gevorderd
18+
Francesco Studio 1
di dinsdag 20:15 21:15 Ballet
Beginners
16+
Kim Studio 2
di dinsdag 21:15 22:15 Modern
Beginners
16+
Kim Studio 2
wo woensdag 15:15 16:00 Kleuterballet
Beginners
4-5 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 16:00 17:00 Ballet
Beginners
6-7 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 17:00 18:00 Ballet
Beginners
8-10 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 18:00 19:00 Acro Jazz
Beginners
6-12 jaar
Hille Studio 1
wo woensdag 18:00 19:00 Ballet
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 19:15 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
wo woensdag 19:00 20:00 Acro Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Hille Studio 1
wo woensdag 19:30 20:30 Body and Mind
Alle niveaus
16+
Johan Studio 2
do donderdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Intermediate
8-12 jaar
Carmen Studio 1
do donderdag 17:30 18:30 Freestyle Jazz
Alle niveaus
13-17 jaar
Carmen Studio 1
do donderdag 18:30 20:00 Modern
Intermediate
16+
Carmen Studio 1
do donderdag 20:00 21:00 Hip Hop
Beginners
18+
Carmen Studio 1
vr vrijdag 14:45 15:30 Kleuterballet
Beginners
4-5 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 15:30 16:30 Kidsswing
Beginners
6-7 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 15:45 16:45 Ballet
Intermediate
6-7 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 16:30 17:30 Freestyle Jazz
Beginners
8-12 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 16:45 17:45 Ballet
Intermediate
8-10 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 17:45 18:45 Ballet
Gevorderd
9-11 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 18:45 19:45 Modern
Beginners
13-17 jaar
Kim Studio 1
vr vrijdag 18:45 19:45 Ballet
Intermediate
10-12 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 19:45 20:00 Spitzen
Gevorderd
10-12 jaar
Saskia Studio 2
vr vrijdag 20:00 21:00 Ballet
Intermediate
16+
Saskia Studio 2
za zaterdag 08:45 09:30 Kleuterdans
Beginners
4-5 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 09:45 10:45 Hip Hop
Beginners
8-12 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 10:45 11:45 Modern
Alle niveaus
8-12 jaar
Carmen Studio 1
za zaterdag 12:00 13:00 Hip Hop
Alle niveaus
13-17 jaar
Carmen Studio 1

Besloten groepen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
vr vrijdag 17:45 18:45 Wedstrijdteam
Gevorderd
8-14 jaar
Kim Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
vr vrijdag 17:45 18:45 Wedstrijdteam
Gevorderd
8-14 jaar
Kim Studio 1
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
vr vrijdag 17:45 18:45 Wedstrijdteam
Gevorderd
8-14 jaar
Kim Studio 1